KURUMSAL

Turkuaz Mobilya Hakkında

Memnuniyetiniz
başarımızı tanımlar.

Turkuaz Mobilya, halen yönetim kurulu başkanlığını yapan Ahmet Yağcıoğlu tarafından 1995 yılında döşeme ve iskelet atölyesi olarak Ankara’da kurulmuştur. Küçük ölçekli başlayan atölye, müşterilerden gelen olumlu tepkiler ve talepler üzerine 2000’li yılların başlarında cila ve metal atölyelerini de faaliyete geçirerek bünyesini genişletmeye devam etmiştir.

Faaliyetlerine halen Ankara Sitelerde devam etmekte olan Turkuaz Mobilya, yurt içi ve yurt dışında hizmet verdiği müşterilerinde memnuniyet ve güven oluşturmuştur. Siteler Karacakaya caddesinde bulunan tesisinde başta koltuk olmak üzere, projeye uygun, sabit ve hareketli mobilya grupları üretmektedir.

Gururla referans gösterdiğimiz işlerler arasında, sağlık ve eğitim kuruluşları, oteller, restoranlar, ofis binaları, devlet ve kamu binaları ve sayısız dekorasyon projeleri yer almaktadır.

Ölçek farkı gözetmeksizin ele alınan tüm projelerde, öncelikle istekleri doğru okuyarak, tedarikten üretime, montajdan teslimata kadar tüm aşamaları hassasiyetle kontrol ederek, müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına ekip olarak istekle ve özenle çalışmaktadırlar.

Turkuaz Mobilya, ekibinde profesyonel mühendisler ve mimarlarla geliştirdiği, zamansız çizgiler taşıyan, eskidikçe güzelleşen ürünlerini sizlere rafine bir yaşam vaad ederek kaliteli projeler sunmaktadır.

Her zaman yaptığı işin arkasında duran Turkuaz Mobilya, yerel zanaatkarların elinden çıkan ürünlerini doğal ve kaliteli malzemeler kullanarak el işçiliği ve donanımlı makina desteği ile üretmektedir. İnce işçilik ve bakım gerektiren her detayı sizler için özenle ve dikkatle uygulamaktadır.

Ürün tasarlarken geçmişten ilham alıp günümüzle harmanlanan tasarımlarına her geçen gün yenisini ekleyen Turkuaz Mobilya, sizlerden gelen sevgi ve beğeniyle büyümeye devam etmektedir.